Skontaktuj się z nami
Ivy

Numer telefonu : +86 13533476901

WhatsApp : +8613533476901

Guangzhou Perfect Inflatable Products Co., Ltd

Guangzhou Perfect Inflatable Products Co., Ltd

  • Guangzhou Perfect Inflatable Products Co., Ltd
  • Guangzhou Perfect Inflatable Products Co., Ltd
  • Guangzhou Perfect Inflatable Products Co., Ltd
  • Guangzhou Perfect Inflatable Products Co., Ltd
  • Guangzhou Perfect Inflatable Products Co., Ltd
  • Guangzhou Perfect Inflatable Products Co., Ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
marki Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże Rok założenia 2005
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Firma Guangzhou Perfect Inflatable Products Co., Ltd. została założona w 2005 roku. Jako profesjonalny producent z ponad 13-letnią historią firma Perfect Inflatable odnotowała ogromny sukces w dziedzinie produkcji i dostarczania wykwalifikowanego asortymentu dmuchanych bramkarzy, zjeżdżalni, zamków, parków wodnych , plac zabaw z przeszkodami, park wodny dla dzieci, namioty, basen, pływak wodny, konkurencyjna gra, piłki i powiązane akcesoria itp. Licząc na naszą wysoce zaawansowaną bazę produkcyjną, która zajmuje około 5000 metrów kwadratowych i ponad 50 pracowników (10% to R&D i technicy), Perfect Inflatable poświęca się oferowaniu rozwiązań dla różnego rodzaju projektów nadmuchiwanych. Idealny nadmuchiwany wykorzystuje najwyższej jakości materiał wysokiej jakości, pochodzący od wiodącego dostawcy przemysłowego (Plato), w celu stałego utrzymywania naszych wiodących gatunków przemysłowych.

Tylko dlatego, że Perfect Inflatable jest akredytowany przez prestiżową normę ISO 9001: 2008, CE, EN14960, EN15649, SGS, UL, ROHS i REACH. Dzięki indywidualnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu Perfect Inflatable jest w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby klienta oraz odpowiednio opracowane nowe produkty. Produkty Perfect Inflatabl zostały wywiezione do ponad 50 krajów, obejmujących USA, Kanadę, Amerykę Południową, Amerykę Środkową, Europę, Bliski Wschód, Azję Południowo-Wschodnią itp. I zostały powszechnie zaakceptowane przez rynki.

Misją Perfect Inflatable jest zapewnienie zadowolonego rozwiązania wszystkim naszym klientom, otrzymasz przyjazną i wydajną obsługę od zespołu Perfect Inflatable, który posiada wiedzę i opiekuńcze podejście, którego oczekujesz.

Perfect Inflatable czeka na Ciebie!

Historia

Perfect Inflatable istnieje w segmencie nadmuchiwanych od 14 lat, realizujemy wiele projektów z firmami eventowymi.

- W 2015 roku mamy zaszczyt być wyznaczonym dostawcą „Nadmuchiwanych zwierząt” do produkcji w pełni pomalowanych zjeżdżalni dla zwierząt, po raz pierwszy nadmuchiwane zwierzęta zostały użyte w zoo we Włoszech.

- W 2016 r. Zrealizowaliśmy projekt parku wodnego o powierzchni ponad 3 000 metrów kwadratowych dla ośrodka „Club Balai Isabel” na Filipinach, pierwszej partii ośrodków, które utworzyły park wodny na Filipinach.

- W 2016 roku, we współpracy z chilijską firmą handlową, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy dwa gigantyczne namioty o powierzchni ponad 1000 m2, a rozmiar namiotu był jednym z największych wyprodukowanych w Chinach.

- W 2017 roku wyprodukowaliśmy cały zestaw szalonych 5-torowych przeszkód dla klienta z Kuwejtu, które były pierwszymi 5k nadmuchiwanych przeszkód na rynku w Kuwejcie.

- W 2017 roku zaprojektowaliśmy zestaw nadmuchiwanych torów przeszkód dla SHAMRCOK w Arabii Saudyjskiej, który jest największym nadmuchiwanym wyścigiem przeszkód w Dżuddzie.

- W 2018 roku otrzymaliśmy identyfikację od klienta z Wietnamu i podpisaliśmy umowę na wyłączność na rynek wietnamski, poprzez reklamę i promocję za pośrednictwem telewizji i Internetu, udało nam się zdobyć ogromną pochwałę na rynku, a kwota pierwszego zamówienia osiągnęła prawie 1 milion USD , która była jedną z największych kwot zamówień jednostkowych Perfect Inflatable.

- W roku 2018 zaprojektowaliśmy dużą liczbę unikatowych namiotów dla austriackiego klienta na różne ważne wydarzenia, które są bardzo popularne wśród miejscowej ludności. Chociaż Europa ma wysokie podatki, ale nigdy nie powstrzymaj ich przed dostarczeniem tych niesamowitych pontonów do swojego kraju. Nasz klient staje się jednym z największych namiotów imprezowych na rynku austriackim.

Usługa

Perfect Inflatable odnotował ogromny sukces w dziedzinie produkcji i dostarczania wykwalifikowanego asortymentu nadmuchiwanych bramkarzy, zjeżdżalni, zamku, parku wodnego, placu zabaw z przeszkodami, parku wodnego dla dzieci, namiotów, basenu, pływaka, gry konkurencyjnej, piłek i powiązanych akcesoriów itp. Licząc na naszą wysoce zaawansowaną bazę produkcyjną, która zajmuje około 5000 metrów kwadratowych oraz ponad 50 pracowników (10% to dział badań i rozwoju oraz technicy), Perfect Inflatable poświęca się oferowaniu rozwiązań dla różnego rodzaju projektów nadmuchiwanych. Idealny nadmuchiwany wykorzystuje najwyższej jakości materiał wysokiej jakości, pochodzący od wiodącego dostawcy przemysłowego (Plato), w celu stałego utrzymywania naszych wiodących gatunków przemysłowych.

Nasz zespół

Sprzedaż i Marketing

Zespół badawczo-rozwojowy (kierownik zespołu badawczo-rozwojowego ma prawie 17 lat doświadczenia w branży)