Skontaktuj się z nami
Ivy

Numer telefonu : +86 13533476901

WhatsApp : +8613533476901

Linia produkcyjna

Perfect Inflatable przyjmuje najnowszą konstrukcję komputerową i ma dużą liczbę profesjonalnych projektantów i wykwalifikowanych rzemieślników. Dzięki dużym możliwościom projektowym, wysokiej technologii produkcji, szybkiej dostawie, zaawansowanemu zarządzaniu jakością, doskonałej wydajności produktu, a także bardzo rozsądnej cenie plus zhumanizowanej obsłudze, krok po kroku, Perfect Inflatable zdobywa dobrą reputację na rynkach krajowych i zagranicznych . Firma Perfect Inflatable osiągnęła osiągnięcie w wysokości 30 milionów RMB na rynku krajowym i 20 milionów RMB na rynku zagranicznym w 2017 r. I spodziewa się wzrostu o 25-30% rocznie.

OEM / ODM

Zespół badawczo-rozwojowy (kierownik zespołu badawczo-rozwojowego ma prawie 17-letnie doświadczenie przemysłowe).

Tylko dlatego, że Perfect Inflatable jest akredytowany przez prestiżową normę ISO 9001: 2008, CE, EN14960, EN15649, SGS, ULS, ROHS i REACH. Dzięki indywidualnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu Perfect Inflatable jest w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby klienta oraz odpowiednio opracowane nowe produkty. Produkty Perfect Inflatabl zostały wywiezione do ponad 50 krajów, obejmujących USA, Kanadę, Amerykę Południową, Amerykę Środkową, Europę, Bliski Wschód, Azję Południowo-Wschodnią itp. I zostały powszechnie zaakceptowane przez rynki.

Misją Perfect Inflatable jest zapewnienie zadowolonego rozwiązania wszystkim naszym klientom, otrzymasz przyjazną i wydajną obsługę od zespołu Perfect Inflatable, który posiada wiedzę i opiekuńcze podejście, którego oczekujesz.


Perfect Inflatable czeka na Ciebie!

R & D

Perfect Inflatable istnieje w segmencie nadmuchiwanych od 14 lat, realizujemy wiele projektów z firmami eventowymi.

- W 2015 roku mamy zaszczyt być wyznaczonym dostawcą „Nadmuchiwanych zwierząt” do produkcji w pełni pomalowanych zjeżdżalni dla zwierząt. Po raz pierwszy nadmuchiwane zwierzęta zostały użyte w zoo we Włoszech.

- W 2016 r. Zrealizowaliśmy projekt parku wodnego o powierzchni ponad 3 000 metrów kwadratowych dla ośrodka „Club Balai Isabel” na Filipinach, pierwszej partii ośrodków, które utworzyły park wodny na Filipinach.

-W 2016 roku zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy dwa gigantyczne namioty o wielkości ponad 1000 m2, we współpracy z chilijską firmą handlową, a rozmiar namiotu był jednym z największych wyprodukowanych w Chinach.

- W 2017 roku wyprodukowaliśmy cały zestaw szalonych 5-torowych przeszkód dla klienta z Kuwejtu, które były pierwszymi 5k nadmuchiwanych przeszkód na rynku w Kuwejcie.

- W 2017 roku zaprojektowaliśmy zestaw nadmuchiwanych torów przeszkód dla SHAMRCOK w Arabii Saudyjskiej, który jest największym nadmuchiwanym wyścigiem przeszkód w Dżuddzie.

- W 2018 roku otrzymaliśmy identyfikację od klienta z Wietnamu i podpisaliśmy umowę na wyłączność na rynek wietnamski, poprzez reklamę i promocję za pośrednictwem telewizji i Internetu, udało nam się zdobyć ogromną pochwałę na rynku, a kwota pierwszego zamówienia osiągnęła prawie 1 milion USD , która była jedną z największych kwot zamówień jednostkowych Perfect Inflatable.

- W roku 2018 zaprojektowaliśmy dużą liczbę unikatowych namiotów dla austriackiego klienta na różne ważne wydarzenia, które są bardzo popularne wśród miejscowej ludności. Chociaż Europa ma wysokie podatki, ale nigdy nie powstrzymaj ich przed dostarczeniem tych niesamowitych pontonów do swojego kraju. Nasz klient staje się jednym z największych namiotów imprezowych na rynku austriackim.